Dodávka a montáž značkových klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky

Klimatizace s AKČNÍ CENOU pro polikliniky, nemocnice a zdravotnická zařízení

Připravte své ordinace, kancelářské prostory a další prostory na letní teploty a využijte slevu 20%

Ordinace, ošetřovny, čekárny, lůžkové části a další zdravotnické prostory si zasluhují příjemnou teplotu nejen pro pacienty, ale především pro lékaře a ošetřující personál. Léto je doslova za dveřmi. Připravte se již nyní. Komfortní teplota je důležitá pro práci lékařů. Naše klimatizace díky svým funkcím poskytují i péči související s kvalitou vzduchu v interiéru. Nabízíme instalaci klimatizačních jednotek pro jakýkoliv typ objektu. Jsme specialisté na dodávku klimatizace v kusovém množství, ale také pro více podlažní budovy.

Naše klimatizace mají ionizéry, které likvidují viry. Aktuálně Vám nabízíme slevu na klimatizace až 20%. Tato sleva platí na zakázky uzavřené do konce května 2021.

nabidka klimatizace pro zdravotnicka zarizeni

Nabízíme komplexní řešení pro polikliniky, nemocnice a zdravotnická zařízení.

Vytvořte si komfortní podmínky pro svou práci. Pacienti ocení příjemné teploty v interiéru. Se stále teplejším počasím, už žaluzie prostě nestačí. Základní komfort, to je stálá a příjemná teplota za každého počasí.

akční nabídka klimatizací pro zdravotnická zařízení

Mají nesporné výhody a funkce, např.:

  • Multifunkční filtr - filtr se skládá ze tří filtračních kazet s různými vlastnostmi: katalytický filtr (odstraňuje formaldehyd a organické látky), filtr s platinovými nanočásticemi (alergeny, bakterie), filtr s vitamínem C (obohacuje vzduch o molekuly vitamínu C za účelem zvýšení komfortu uživatelů)
  • Filtr s ionty stříbra - umístění stříbrných iontů na speciální mřížku odstraní bakterie ze vzduchu tím, že zničí jejich buněčné stěny
  • Ionizátor - uvolněním negativních iontů odstraňuje zápach, kouř a pyl ze vzduchu
  • Ztlumení zvuku - uživatel může vypnout zvukové signály vysílané klimatizací a zhasnout displej tak, aby klimatizace nepůsobila rušivým dojmem.

V sychravých podzimních a jarních dnech, kdy není zapnuto centrální vytápění, se stávají kvalitním zdrojem tepla. Každý si může zatopit dle svých požadavků. Rychle a ve srovnání s klasickými přímotopy až o 70% levněji.

Proč právě s námi?

Jsme registrovaní na ministerstvu životního prostředí jako certifikovaná společnost oprávněná k montáži těchto zařízení. Provádíme montáže jak jednoduchých klimatizací, tak i velkých průmyslových sestav, tepelných čerpadel nebo vzduchotechniky. Používáme nejnovější přístroje a stále se vzděláváme. Za naší kvalitou je mnoho úspěšných referenčních prací a staveb. Používáme kvalitní nářadí a měřicí přístroje značek např. TESTO, HILTI, BOSCH atd. Nabízíme špičkové klimatizace VIVAX (jsme výhradním dovozcem do ČR) dále LG, FUJITSU, DAIKIN, CARRIER. F-Klima je specialista na montáže do panelových a bytových domů.

Kontakt:

Email: obchod@f-klima.cz, Telefon: +420 732 858 600