Dodávka a montáž značkových klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky

KLIMATIZACE FUJITSU

Design šetřící energii, který poskytuje příjemné domácí klima a současně šetří životní prostředí.

Klimatizace FUJITSU GENERAL jsou v České republice velmi populární a jsou úspěšně instalovány nejen v bankách, obchodních a výrobních firmách, ale i v domácnostech či obytných a technologických kontejnerech. Naše portfolio jsme rozšířili také o produkty v oblasti chlazení a přesné klimatizace, výrobníky studené vody – chillery a fancoily značky CLINT a jednotky přesné klimatizace značky MONTAIR. Jako cenově dostupné alternativy na poli dodávky klimatizací nabízíme našim partnerům kvalitní jednotky KAISAI a klimatizační systém VRF CLINT.

Funkční propojení vzduchotechnických zařízení s jednotkami FUJITSU zajišťují ACC moduly (Air Conditi-oner Controller) vlastního vývoje, které v současné době dodáváme celé řadě distributorů FUJITSU v Evropě. Jako jediní na světě jsme vyvinuli, vyrábíme a distributorům Fujitsu dodáváme servisní vybavení pro INVERTER CHECKER detailní diagnostiku klimatizační jednotek.

Součástí našeho sortimentu jsou také inverterová tepelná čerpadla vzduch voda. Nabízíme dodávku zařízení WATERSTAGE, evropský produkt vyráběný přímo pod značkou Fujitsu. Jako alternativu nabízíme vlastní tepelné čerpadlo NeoRé a jednoduché levné čerpadlo ATW MINI. Obě tyto jednotky byly vyvinuty a jsou vyráběny ve spolupráci se společností NEOTA CZ s.r.o. Tato tepelná čerpadla jsou sestavena z kondenzačních jednotek FUJITSU a hydromodulů české výroby, která výborně vyhovují lokálnímu klimatu a jsou prodávána za příznivou cenu.

Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Mobil : +420 775 491 414
Email: info@f-klima.cz