Dodávka značkových klimatizací, tepelných čerpadel a vzduchotechniky včetně montáže za nejnižší ceny

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRAHA

Špičková jednotka s možností Wi-Fi ovládání **, ještě úspornější než dříve kategorie A++

Špičková klimatizace VIVAX (Toshiba technologie) 3,5kW a 2,6 kW chladícího výkonu.

Nabídka je platná do 31.8. 2018 nebo do vyprodání zásob.

Nabízíme dodávku špičkové klimatizace VIVAX (Toshiba technologie) 2,6 a 3,5 kW.
Invertorová klimatizace fungující také pro vytápění jako tepelné čerpadlo.

3,5kW - za akční cenu 14.290 Kč bez DPH*

*  (vhodné do 45m2 / cena se skládá z jednotky za 14290 Kč + 6900 Kč bez DPH montáž včetně dopravy a základního materiálu)
** Možnost dokoupení WiFi modulu za 990,- bez DPH zde

Více informací

2,6kW - za akční cenu 13.290 Kč bez DPH*

*  (vhodné do 30 m2 / cena se skládá z jednotky za 13290 Kč + 6900 Kč bez DPH montáž včetně dopravy a základního materiálu)
** Možnost dokoupení WiFi modulu za 990,- bez DPH zde

Více informací

Základní vlastnosti:

Vysoká účinnost, 1W pohotovostní režim, rozsah provozu při ohřevu do -15°C, turbo režim, studený katalytický filtr, prachový filtr, inteligentní odmrazování, samočištění, 12 rychlostí ventilátoru, bezhlučný provoz, obousměrný odvod kondenzátu, digitální display, 24h časovač, automatický restart (po výpadku elektrické energie), auto diagnostika poruch

Montáž

Montáž zahrnuje instalaci vnitřní jednotky na stěnu a upevnění venkovní jednotky na konzoli, propojení potrubím (cena obsahuje jeden průraz stěnou), propojení jednotek komunikačním kabelem, odvod kondenzátu, kabel napájení, kontrolu těsnosti Cu potrubí a zapojení do el. sítě.

Montáž klimatizačních jednotek zahrnuje umístění a upevnění vnitřní (na stěnu) a venkovní jednotky (na konzoly), propojení izolovaným Cu potrubím (1x průraz stěnou, ), kabeláží (komunikační kabel), odvod kondenzátu, kabel napájení, kontrolu těsnosti CU potrubí, zapojení jednotky do el. sítě. Všechny délky jsou ve speciální nabídce kalkulovány max. do 4 metrů. Součástí montáže je první odborné spuštění včetně zkušebního provozu a zaškolení obsluhy. Záruka až 36 měsíců.

Kontakt

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte nás kontaktovat.
Mobil : +420 775 491 414
Email: info@f-klima.cz